O Mnie… -czyli, czym się kieruję prowadząc sklep Bestkids i wybierając asortyment.

Sklep Bestkids prowadzę od niedawna (08. 2017r.), oferuję dobrej jakości oraz modne ubrania dla Dzieci w przystępnej cenie, a także zabawki. Jakość i cena naprawdę mogą iść w parze. Trzeba tylko dobrze poszukać- a ja chcę Wam w tym pomóc.  Sprawdź sam!  Asortyment do sklepu wybieram ze szczególnym zwróceniem uwagi na jakość materiałów. Wiem, że to Mamy najczęściej kupują ubrania dla swoich Pociech- sama mam Dwójkę- przez co zdaję sobie sprawę na co zwracamy uwagę podejmując decyzję o wyborze tego a nie innego np. dresu.  Ma być ładny (modny), w dobrej cenie i  jakości a do tego wygodny 🙂

Zdjęcia ubrań robię osobiście, bez szczególnych poprawek (wycinam tylko tło)- kupujesz to co widzisz. Staram się aby odzwierciedlały one rzeczywisty wygląd ubrań. Przy każdym produkcie jest kilka zdjęć ze zbliżeniem na materiał, aby jak najdokładniej przedstawić jakość materiału. O to w tym wszystkim chodzi- uczciwość i wiarygodność.  Ty nie lubisz zwracać a ja nie lubię zwrotów 🙂

Dodatkowo od niedawna nagrywam filmiki z ubraniami na manekinie, aby lepiej pokazać jak sukienka czy spodnie się układają.

Wiem, że zakupy przez internet niosą za sobą ryzyko wyboru złego rozmiaru, dlatego sama osobiście mierzę każde ubranie. Nie bazuję na gotowych tabelkach z wymiarami. Dzięki czemu ryzyko, że kupisz zły rozmiar spada do minimum (osobiście polecam mierzyć ubranie Waszego Dziecka to z którego już wyrasta, i porównać z wymiarami podanymi na stronie przedmiotu, wtedy łatwiej wyobrazić sobie rozmiar ubrania).

Pamiętajcie ROZMIAR ROZMIAROWI NIE RÓWNY.

Każde zamówienie, realizuję najszybciej jak to możliwe- zdaję sobie sprawę, że każdemu zależy na czasie.

Zapraszam do zakupów

Daria

P.S. Jeżeli zdarzy się, że ubrania z jakiegoś powodu nie spełnia Twoich oczekiwań, pamiętaj, możesz je zwrócić w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki.